gradent kids
gradent kids

Stomatologia dziecięca Łódź

Bezstresowe leczenie zębów u dzieci

Poradnia stomatologii dziecięcej "GRADENT"

Zapomnij o trudnych wizytach malucha u dentysty. W Gradent Kids odkryjemy przed nim nowy, przyjazny świat stomatologii.

Gradent Kids to miejsce, gdzie zdrowie i uśmiech Twojego dziecka są naszym najwyższym priorytetem. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie komfortowej i bezstresowej opieki dentystycznej już od najmłodszych lat. Nasza praktyka skupia się na zapewnieniu kompleksowej opieki stomatologicznej dzieci, od niemowląt po nastolatków, w przyjaznej, ciepłej i zabawnej atmosferze, która sprawia, że wizyty u dentysty stają się pozytywnym doświadczeniem.

Nasi specjaliści z dziedziny stomatologii dziecięcej zapewniają najlepszą możliwą opiekę dla młodych pacjentów. Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego małego pacjenta oraz jego rodziców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do naszej rodziny stomatologicznej, gdzie troska o uśmiech Twojego dziecka zaczyna się od pierwszej wizyty. Razem możemy zapewnić Twojemu dziecku zdrowy start w życiu pełnym pięknych uśmiechów.

Nasze usługi

Wizyta adaptacyjna

Służy zapoznaniu dziecka ze stomatologiem i miejscem jego pracy. Dentysta w trakcie jej trwania pokazuje urządzenia i fotel stomatologiczny dzięki czemu przełamuje strach przed zabiegiem.

Lakowanie zębów

Prosty i bezbolesny zabieg stomatologiczny polegający na dokładnym oczyszczeniu powierzchni żujących zębów przedtrzonowych i trzonowych, a następnie na ich zabezpieczeniu warstwą laku.

Leczenie zębów

To zestaw zabiegów stomatologicznych służących przywróceniu prawidłowej funkcjonalności zębów.

Ekstrakcja zębów mlecznych

Całkowicie bezbolesny zabieg usunięcia zęba mlecznego, w celu przygotowania miejsca dla zębów stałych

Lakierowanie zębów / Fluoryzacja

Polega na pokrywaniu wszystkich powierzchni zębów cienka warstwą środka zawierającego fluor, w celu zapobiegania próchnicy.

Profesjonalne czyszczenie zębów

Zabieg wykonywany przez lekarza stomatologa lub higienistkę, polegający na dokładnym oczyszczeniu zębów przy użyciu specjalnych past i szczoteczek.

Twoje dziecko potrzebuje przeglądu lub leczenia?

Umów wizytę i cieszcie się zdrowym uśmiechem

Nasi specjaliści

Wyposażony kącik zabaw

W naszym gabinecie stomatologicznym stawiamy nie tylko na najwyższą jakość usług dentystycznych, ale również na komfort i dobre samopoczucie naszych małych pacjentów oraz ich rodzin. Doskonale rozumiemy, że wizyta u dentysty może być dla dziecka stresującym doświadczeniem, dlatego z ogromną starannością przygotowaliśmy ładnie wyposażony kącik zabaw, który sprawia, że każda wizyta zaczyna się od przyjemności i zabawy.

 

Ten specjalnie zaprojektowany dla dzieci obszar jest pełen kolorowych zabawek, gier edukacyjnych i książeczek, które nie tylko zajmują maluchy przed wizytą, ale również pomagają im zapomnieć o ewentualnych obawach. Kącik zabaw jest bezpieczny i dostosowany do potrzeb dzieci w różnym wieku, co sprawia, że zarówno pacjenci, jak i ich rodzice mogą czuć się u nas komfortowo i spokojnie.

Co nas wyróżnia

Uśmiech od pierwszego

Z Gradent piękny uśmiech od ucha do ucha

Bez bólu i strachu

Leczymy bez bólu i strachu

Magiczny kącik zabaw

Kącik zabaw dla dzieci

Opieka na medal

U nas opieka na medal!

Superbohater zębów

Bądź w gabinecie jak Superbohater

Medal odważnego pacjenta

Naklejka dla odważnych pacjentów

Galeria

Skontaktuj się z nami i umów na wizytę.

Nasi specjaliści zapewniają fachową i miłą obsługę.